Kaptanın Mesajı

Değerli üyelerimiz ve sevgili golf severler,
İzmir Golf Club Kaptanı olarak, sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum.

Hepiniz bildiği üzere bu onurlu görevi 2018 yılı Ocak ayında geçmiş dönem kaptanımız Tamer AYDINER’den devir almış bulunuyorum.

1988 yılında başlayan golf hayatım İGK ( İstanbul Gol Kulübü) yönetim kurulu üyeliği, Klasis Golf Kulübü kurucu üyeliği, yönetim kurulu üyeliği ve kaptanlığı, Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurul üyeliği ve Komisyonlar başkanlığı ile geçti.

Şimdide İzmir ve Türkiye için golfte çok genç sayılabilecek İzmir Golf Kulübü (İZGK) Kaptanlığı görevini üstlenmiş bulunuyorum.

Kulübümüz URLA Sıraselvilerde 6 delikli bir golf sahasını yapıp işletime açması ve ileriye dönük projeleri, bu spora 30 yıl gönül vermiş biri olarak beni hem heyecanlandırmış hem de bilgi ve deneyimlerim ile kulübümüze hizmet etme şevkimi arttırmıştır.

Almış olduğum onurlu sorumluluğun elbette bilincindeyim. Kulübümüzü geliştirmek, gelecek nesillere golfü sevdirmek ve hepsinden önemlisi tüm üyelerimize eşit ve adil davranarak golf sporuna hizmet edeceğim.

Sizlerin de katkıları ile İzmir Golf Kulübünü en iyi şekilde temsil ederek dostluk bağlarını yurt içi ve dışında güçlendireceğiz.

Hepimizin gözbebeği yeni sahamızda bütün üyelerimiz ile buluşmayı, beraber golf oynamayı ümit ederek, Hepinizi sevgi ve saygılarımla kucaklarım.

İZGK KAPTAN 2018
Levent EGELİ
Image

Merkez Ofis

Atatürk Cad. No:230 K:2 Kordon Alsancak İZMİR

Email: info@izmirgolfclub.com

 

Golf Sahası

İçmeler Mahallesi Tekke Mevkii No:30 Urla İzmir

  • Tamer AYDINER
    +90 (535) 038 2961